Kdo jsme?

                             VÁŠ ÚSPĚCH  A SPOKOJENOST JE PRO NÁS MOTIVACÍ A DENNÍ VÝZVOU.                          I NEJLEPŠÍ PARTNEŘI V OBLASTI HR  NA EVROPSKÉM TRHU, JSME TU PRO VÁS. 

Společnost Opletalová & Partners byla založena odborníky, specialisty, kteří Vám nabízí profesionální a kvalitní partnerství při vyhledávání nových kolegů a dalších služeb souvisejících s lidským kapitálem a potenciálem.

Naší přidanou hodnotou je znalost vývoje českého pracovního trhu, a také možnost pomoci Vám dosáhnout na budoucí kolegy, kam vy sami nemůžete.

Službu Executive Search nabízíme v rámci trhu v České republice, dále např. na německém, polském a slovenském trhu a jiné další zahraniční trhy, dle vašich potřeb.

 

7 K Opletalová & Partners

Naše působení je založeno na otevřené profesionální spolupráci 3 stran: Konzultant + Klient + Kandidát, které se opírají o 4 pilíře: Kritické myšlení, Komunikaci, Kooperaci a Kreativitu.

Jediná konstanta je změna.  Ing. ŠÁRKA TAXOVÁ, MBA

Zakladatel, Partner


Šárka se rozhodla pro založení společnosti Opletalová & Partners proto, aby Vám nabídla spolupráci v oblasti vyhledávání nových zaměstnanců na specializované a odborné pozice. Šárka se v oblasti externího recruitmentu a HR služeb s tím spojených, pohybuje již několik desítek let. "Recruiterské řemeslo" zdědila od své maminky, která po Sametové revoluci v roce 1989 v ČR, stála u zrodu jedné z největších světových personálních agentur v České republice.

Šárka má několikaleté zkušenosti při budování týmů ve společnostech na projektech objemného náboru, tak i v hledání specializovaných jednotlivců v ČR a na zahraničních trzích. 

Šárka své partnerství může dále nabídnout v oblasti HR poradenství a rozvoje. A taktéž ji a její spřátelené obchodní partnery těší spolupráce s neziskovým sektorem. 

LinkedIn Profil Šárka Taxová 

Bc. Barbora Švarcbachová

Sourcing

Bára se stala nedílnou součástí týmu Opletalová & Partners a věnuje se hledání kandidátů, jejich oslovování a komunikaci s nimi. Zajišťuje vhodné kandidáty pro obsazení pracovních pozic v organizacích. Bára je úspěšnou vysokoškolskou studentkou, navazujícího magisterského studia oboru andragogika a personální řízení na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy. Vystudovala obor: sociální práce, z čehož plyne, že se ráda zaměřuje na pomoc druhým lidem. Jejím cílem je propojit tyto dva obory. Nabídnout může i psychodiagnostiku zaměstnanců. Poskytne Vám ucelený obraz osobnosti, dovedností a potenciálu jednotlivých zaměstnanců, což má pozitivní vliv na celkový úspěch organizace.

LinkedIn Profil Barbora Švarcbachová

Mgr. Petra Svobodová

Partner

Petra je zkušený odborník v oblasti náboru a HR. Jejím posláním je vést lidi k úspěchu na své profesní dráze. Během let, co se věnuje náboru, si prošla všemi pozicemi od sourcingu, recruitmentu v personální agentuře, executive search, HR, interního recruitmentu a několik let vedla velké náborové týmy pro ČR a SR v nadnárodních společnostech.

O své úspěchy a zkušenosti se rozhodla podělit a proto založila Recruitment Club - inovativní komunitu, která propojuje talentované náborové profesionály, HR experty a vizionářské manažery. Recruitment Club podporuje své členy s cílem vzdělávat se, navzájem se podporovat a společně posouvat náborovou praxi na vyšší úroveň a měnit způsoby, jakým organizace nacházejí a rozvíjejí své talenty.

Petra může nabídnout své partnerství v oblastech náboru, nastavení náborových strategií a kampaní, skvělé Candidate experience a HR poradenství.

LinkedIn Profil Petra Svobodová 

Partnerství a členství 

"Osamocen nedojde člověk nikdy k cíli." - Johann Wolfgang von Goethe

Hospodářská komora České republiky je nejvýznamnějším reprezentantem podnikatelské sféry. Sdružuje 16 000 členů organizovaných v 60 komorách v regionech a ve 127 oborových asociacích. Více než 60 ze 100 největších českých firem je členem HK ČR.

Posláním Hospodářské komory je vytvářet příležitosti pro podnikání, prosazovat a podporovat opatření, která přispívají k rozvoji podnikání v ČR, a tím i k celkové ekonomické stabilitě státu.

Jsme členem HK ČR. Je nám ctí. 

SHL  Psychodiagnostika

V rámci výběru, či změn a rozvoje Vaší společnosti, poskytujeme psychodiagnostické testování: výkonnostní a osobnostní stránky kandidáta/zaměstnance, a jeho interpretaci.

V roce 2022 jsme získali oficiální certifikaci v psychodiagnostice ve spolupráci s britskou společností SHL.