Reference

Proč s námi spolupracovat? Vážíme si každé spolupráce a děkujeme za zpětnou vazbu. 

Okénko do minulosti v přítomnosti, tvořící budoucnost.

Jan Hejna

HR Manager 

K-BusinessCom s.r.o.

"Rád bych vyjádřil vděčnost a potěšení z dvouleté spolupráce s Šárkou Taxovou. Během této doby jsme společně vyhledávali kandidát(k)y pro pozice v oblasti softwarového vývoje.

Díky pečlivému výběru a pozornosti ke každému kandidátovi/kandidátce, jsme dokázali do našich týmů vybrat správné kolegy a kolegyně. Spolupráce s týmem Šárky Taxové pro nás znamená mnohem víc než pouhé personální služby. Ochota a schopnost reagovat na naše specifické potřeby a vzájemné porozumění byly vždy nepostradatelné. Společně jsme vždy dokázali najít nejlepší HR strategie tak, aby reflektovaly naše dlouhodobé cíle.

Společnost Opletalová & Partners doporučuji všem, kdo hledají profesionální a dlouhodobé partnerství v oblasti lidských zdrojů."

Martin Nehoda

Manažer  

tibiQ Automotive

"Společnost Opletalová and Partners jsme oslovili s požadavkem na spolupráci v oblasti správy inzerce, zkontaktování a předvýběr kandidátů na specifické pozice pro naši společnost. Výstupem rozhovoru s kandidáty byla stručná charakteristika u každého jednotlivého kandidáta. Tato služba nám velice ulehčila naše interní výběrové řízení a mnoho času. Spolupráce probíhala s okamžitou reakcí a zpětnou vazbou v intervalech tak, jak jsme si přáli. Věděli jsme, že každý uchazeč byl konkrétně kontaktován a vyrozuměn. A to věrohodně, přesně a diskrétně.

Důležité bylo také přesné vytipování a charakteristika jednotlivých uchazečů na požadované pozice a průběžná věcná komunikace s našimi managery.

Společnost Opletalová and Partners vřele doporučujeme. Sami jsme se přesvědčili o profesionálním přístupu, s čímž také souvisí dodržování termínů, oboustranná informovanost a respektování našich požadavků, flexibilita.

Takto má vypadat obchodní i personální péče o klienta ! Děkujeme."

Martin Hasinec 

(Ex) HR Manager Czech Republic & Slovakia

Microsoft

"Šárku znám profesně již od roku 2008 z našeho společného působení ve společnosti Grafton Recruitment. Přestože napřímo nespolupracujeme již delší dobu, Šárku pravidelně vyhledávám pro konzultace v oblastech Recruitmentu, Employer Brandingu a Employee engagementu. Šárky si vážím zejména pro její silnou znalost lokální trhu, konzultantský přístup a praktičnost. Obdivuji její energii a chuť zkoušet stále nové přístupy a ty se pak pokoušet zrealizovat. U Šárky je na prvním místě vždy zákazník a jeho potřeba, kterou se Šárka vždy snaží plně pochopit a hledat cesty k jejímu naplnění."

Magdaléna Wavle
Viceprezidentka pro lidské zdroje

Vodafone  


"Ve spolupráci se Šárkou Taxovou jsem měla tu čest spolupracovat při obsazování pozice do svého HR týmu, kdy spolupráce byla rychlá a velmi kvalitní. Spolupráce se dále rozvíjela v rámci celé společnosti, projektového managementu, nebo hledání řešení pro různé potřeby společnosti. Obchodní spolupráci se Šárkou doporučuji díky její znalosti trhu práce, přehledu, dlouholeté znalosti náboru a jejích technik hledání nových kolegů, diskrétnosti a dodržení slova a termínů, a v neposlední řadě velmi příjemnému jednání a srdečnosti. Jednání se Šárkou je více než jen obchod."


Pavel Peška 

Předseda představenstva společnosti

TESYCO GROUP, a.s. , Zakladatel Dvůr Seletice 

"Společnost Opletalová & Partners jsme oslovili s požadavkem na konzultace v oblasti lidských zdrojů a doporučení aktuálních informací z trhu práce. Ve spolupráci se Šárkou Taxovou proběhly konzultace s každým se zaměstnanců naší společnosti, abychom věděli, jaký je potenciál a kde jsou pro story pro zlepšení v rámci uspořádání týmů s propojením na vykonávanou práci a výsledky. Několikaměsíční spolupráce probíhala profesionálně s doporučením a ohledem na tým a současnou situaci trhu práce. Děkujeme za skvělou spolupráci."

Jan Ambroz 

Human Resources Director East Europe 

ASSA ABLOY Opening Solutions CZ s.r.o. 

„Sarka is a very reliable, hard-working and experienced recruitment consultant. It is always a pleasure to work with her, as I can rely on her and I can trust her to do her best for a successful result. Communication with her is very open and friendly, which helps overall cooperation and maintaining a quality relationship."

Iryna Bilous, ACMA, CGMA

(Ex) Regional Transformation Lead (Regional Global Business Service Hub)

PFIZER

 

"I had a pleasure to cooperate with Sarka on two different occasions. Firstly, we worked together on the execution of outplacement services for my company in my capacity of the client representative. Secondly, I was Sarka's client as an individual to whom Sarka provided job search and career advice. In both cases I enjoyed the cooperation simply because Sarka is nice to communicate, knowledgeable, experienced and very emphatic person. During our business relation, Sarka demonstrated herself as a trusted business partner, who is well-organised, sticks to her commitments and executes all we agreed for. She was also proactive to suggest another approach or challenge the status quo if she saw that something agreed earlier was not working well. During our individual relation, Sarka was a great help to me while providing some specific and practical advices with relation to my job search journey. She also helped to boost my confidence in myself that for surely played its role at later stage of my job search. Needless to say that Sarka perfectly understands current labour market and Czech business landscape as well as future trends."

Martina Vlkovičová

Manažér ľudských zdrojov / HR manager

MARKÍZA - SLOVAKIA, spol. s r.o.


Šárka je veľký odborník i skúsení manažér so širokým prehľadom v rôznym odvetviach v modernom svete náboru. Jej individuálny prístup, flexibilita, rýchlosť výstupov, a najmä kvalitní kandidáti pre mňa spĺňajú predpoklady kvalitného partnera pre nábor.

Mali sme možnosť spolupracovať aj počas agentúrnych čias, no posledná skúsenosť ma utvrdila, že ani náročné zadanie na medzinárdnom rozsahu (TV Nova a TV Markíza) a časový tlak, ju neodradia od odvedenia kvalitnej práce.

Aj keď som veľmi náročná, Šárku odporúčam všetkými 10!“